Onwin Ödeme Yapıyor mu?

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://rebrand.ly/o3uqijp” title=”Onwin’e Gitmek İçin Tıkla!” text=”white” bold=”yes” bg=”purple” rel=”noreferrer noopener”]
Onwin’e üye olmayı düşünen kullanıcılar her zaman oynadıkları bahislerde kazandıkları tutarları kolayca çekip çekemeyeceklerini merak ediyor. Bu yüzden Onwin ödeme yapıyor mu?” sorusu yoğun olarak merak ediliyor.

onwin ödeme yapıyor mu

Onwin yönetiminin ödeme konusunda çok hassas olduğunu belirtelim. Site yönetimi çok kısa bir süre içinde tüm ödemeleri gerçekleştiriyor. Üyeler kazandıkları tutarı gerekli çevrimleri yapması ve tüm çekim kurallarına uyması durumunda istedikleri gibi çekebilirler.

Onwin ödeme yapıyor mu? Site işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ödeme taleplerinin onaylanmasından sonra anlık olarak istediğiniz hesaba ödeme çıkılıyor.  Bazı çekim işlemlerinde aracı kurum kaynaklı gecikmeler yaşanabiliyor. Ancak site yönetimi tüm ödeme işlemlerini hemen talebe alarak üyelere ödemeleri yapıyor.

Onwin Para Çekme Seçenekleri

Onwin para çekme işlemleri üyelerin istedikleri zaman yapılabiliyor. Siteden para çekerken uymanız gereken bazı kurallar bulunuyor. Her üyenin ilk para çekme işlemlerinde kesinlikle banka havalesini seçmesi gerekiyor. Daha sonraki para çekme yöntemlerinde üyeler istedikleri yöntemi tercih edebiliyor.

Bet ofisi üyelerine her zaman farklı para çekme yöntemleri sağlıyor. Sitede üyeler ilk para çekme işlemleri dışında istedikleri yöntemle limitlere uyma koşuluyla para çekme talebinde bulunabilir. Ancak çekim limitleri belirli dönemlerde değişiklik gösterebiliyor.

Onwin para çekme yöntemleri ve çekim limitleri;

  • Banka Transferi/EFT: Minimum para çekme tutarı 250 TL iken maksimum çekim limiti 25 bin TL’dir.
  • Montrapay Papara: Minimum para çekme tutarı 200 TL iken maksimum çekim limiti 25 bin TL’dir.
  • Montrapay Banka Transfer: Minimum para çekme tutarı 200 TLikenikenmaksimum çekim limiti 1000 TL’dir.
  • Montrapay Crypto: Minimum para çekme tutarı 200 TL iken maksimum çekim limiti 25 bin TL’dir.
  • Anında Metefe: Minimum para çekme tutarı 100 TL iken maksimum çekim limiti 20 bin TL’dir.
  • Fixturka Payfix: Minimum para çekme tutarı 200 TL iken maksimum çekim limiti 25 bin TL’dir.
  • Paymino: Minimum para çekme tutarı 500 TL iken maksimum çekim limiti 10 bin TL’dir.

Onwin Para Çekme Kuralları

Onwin para çekme kuralları her üyenin çekim işlemlerinde yerine getirmesi gereken yükümlülüklerdir. Öncelikle bir üyenin para çekebilmesi için daha önce en az bir defa yatırım yapması şarttır. Çekim işlemlerinde kullanıcılar yatırım yaptıkları tutar kadar çekim talebinde bulunabilirler.

24 saat içinde en çok 3 kez para çekme talebi uygulanıyor.  Ayrıca bu sürede maksimum 25 bin TL çekebiliyorsunuz.  Onwin’de ödemeleriniz kurallar dâhilinde hızlı bir şekilde istediğiniz hesaba geçiyor. Onwin giriş adresini hızlı bir şekilde öğrenmek için butonları kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın